NILA

75₺ ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Makaleler » BLOG & TRENDLER » BRALETTE GİYMEK İÇİN HARİKA FİKİRLER

BRALETTE GİYMEK İÇİN HARİKA FİKİRLER

Braletler, hem deneyimli moda kadınlarının hem de sıradan kadınların, özellikle de küçük göğüslü kadınların aradığı en iyi özelliklere sahiptir: rahatlık, şıklık ve modaya uygunluk.


Braletler, hem deneyimli moda kadınlarının hem de sıradan kadınların, özellikle de küçük göğüslü kadınların aradığı en iyi özelliklere sahiptir: rahatlık, şıklık ve modaya uygunluk. Ancak, daha önce hiç giymediyseniz veya kendinizi bir moda tutkunu olarak görmüyorsanız, nasıl bralet giyileceğini bulmaya çalışıyor olabilirsiniz.

 

Şık bir şekilde giydirmek zor değil. Bu kötü şöhretli moda eşyasını giydirirken zihinsel engeli uzak tutmak için bir kıyafet derlemesi bulduk!

 

Bralette Nasıl Giyilir

Sıradan sütyenlerin aksine, sütyenler bir üst kısmın altından görünecek veya kendi kendine giyilecek şekilde yapılmıştır. Sadece bu değil, öne çıkması gerekiyordu. Görünüşü bozmayan herhangi bir uygun iç çamaşırı olmadan açık bir kıyafet giyme ikilemini çözer.

 

Bir sütyenle giyebileceklerinizin hiçbir sınırı yok . Şeffaf ve dekolteli üstlerin yanı sıra, braletler, kendi başınıza giyebileceğinizden tam bir alternatif olarak hizmet edebilir - yani cesaretiniz varsa.

 

Gömlek Altı Bralette

 

Şeffaf Beyaz Spagetti Atlet ve Şortlu Pembe Bralet

Yoğun bir yaz mevsiminde plaja gitme lüksünüz yoksa havuz başında bir gün geçirmek dünyadan ihtiyacınız olan bir detoks olabilir. Aynı zamanda aynı bralet, tank ve şort kombinasyonunu giyme fırsatı verir.

 

Braletlerin Kısa Tarihi

Kadınlar göğüslerle uğraştığı sürece, üzerlerinde bulunan giysiler asla sohbetten eksik olmaz. Korselerden önce bir zamana gider bu uzun geçmişi. Ancak geçen yüzyılda, kadınlar sütyen konusunda zıt görüşlerden kaçtılar.

 

Sütyenle ilgili olumlu ve olumsuz ile uzun mücadele süreci, atletizmden gelen kökleriyle bralette geldi. Ana cadde sahnesine geçti. Bu zamana kadar, Victoria's Secret sonrası sütyen ve sütyenlerin artık birçok kadın için vücut pozitifliği konusunda bir toplanma noktası olduğunu iddia edebiliriz .

 

Bralette Ne İçin Kullanılır?

 

Braletler çoğunlukla moda nedenleriyle kullanılır, ancak aynı zamanda süper rahattırlar! Bu, aynı zamanda gurur verici ve randevu gecesi onaylı spor kıyafetleri giymek gibi. Stil ve rahatlık bir arada. Sütyeninizden daha ne isteyebilirsiniz ki?

 

Kıyafetlere Stil Ekleme

Bralet, ağırlıklı olarak sütyenin görülebileceği kıyafetlerin altında çekici bir alternatif olarak kullanılır. Annenizin, sütyeninizin yan tarafını gösteren bir üst giydiğiniz için size bağırmasının bir nedeni var ve okulunuzda sütyen kayışlarının gösterilmesini yasaklayan bir kıyafet kodu var - çirkinler ve gösterilmesi uygunsuz olarak kabul ediliyordu!

 

Bununla birlikte, bir bralet, ilginç olmayan kumaşı ve çirkin kayışları, bir kıyafeti mahvetmek yerine tamamlayan sevimli tasarımlarla değiştirir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4