NILA

75₺ ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Makaleler » BLOG & TRENDLER » SİHİRLİ STRAPLEZ SÜTYENLER

SİHİRLİ STRAPLEZ SÜTYENLER

Straplez sütyenler pek çok sevimli kıyafet için (özellikle yaz sezonunda!) Mükemmel bir iç çamaşırı olabilir. Ayrıca, ihtiyaç duydukları sürekli yeniden ayarlama nedeniyle nihai sıkıntı da olabilirler.


Straplez sütyenler pek çok sevimli kıyafet için (özellikle yaz sezonunda!) Mükemmel bir iç çamaşırı olabilir. Ayrıca, ihtiyaç duydukları sürekli yeniden ayarlama nedeniyle nihai sıkıntı da olabilirler. Sütyen bandınızı göğsünüze çekmek için banyoya koşmaktan yorulduysanız, askısız askınıza iyi ve sert bir şekilde bakmanın zamanı gelmiş olabilir. Neyse ki, sutyeninizi kayışsız tutmanın birkaç yolu var, böylece sallarken rahat ve kendinizden emin olabilirsin

 

Straplez Sütyen Nasıl Tutulur

 

Orada birkaç sutyen ipuçları ve internet etrafında yüzen hileler bir sutyen tutmak konusunda, ancak ilk etapta büyük, uygun uydurma sutyen yoksa size çok daha iyi yapmak için gitmiyoruz. Bir sütyeni askısız ve yerinde tutmanın ilk adımı, vücudunuzla çalışan bir sütyeni bulmaktır (ki bunu söylemek yapmaktan daha kolay!). Ardından, size daha da fazla dayanıklılık sağlamak için birkaç askısız sütyen takmayı deneyebilirsiniz.

 

Sütyeninizi nasıl dik tutacağınıza başlamadan önce, neden düşmeye devam ettiğini anlamak çok önemlidir! Bu şekilde, sorunun kökenini çözebilecek ve umarım sonsuza dek ayakta kalacak askısız bir sütyen bulabileceksiniz.

 

Sütyeniniz Neden Düşüyor

 

Evden çıkar çıkmaz askısız sütyeninizin neden kemer olmaya çalıştığını hiç merak ettiniz mi? Straplez sütyeninizin göğsünüzün etrafına sıkıca oturmak istememesinin birkaç nedeni vardır ve bunlardan bazılarına aşağıda değineceğiz. En yaygın suçlular sütyenin uyumundan kaynaklanmaktadır.

 

  • Gevşek bant
  • Dar bant
  • Sütyendeki ağır elementler
  • Elastik Aşınmışsa düşmesi normaldir.

 

Tüm bu unsurlara dikkat ettiğiniz sürece ve bedeninize uygun bir straplez sütyen tercih ederseniz gün boyu daha rahat hareket edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4